O NAS/REALIZACJE

/NADZÓR/PROJEKTOWANIe

 
 
 

O NAS

Firma Projektowo-Budowlana Professional Style funkcjonuje na rynku od 1992 roku. Początkowo zakres naszej działalnosci obejmował tylko remonty i przebudowy mieszkań oraz domów. Wraz z rozwojem rynku i powstaniem nowych kompleksów handlowych, budowa oraz aranżacja obiektów użyteczności publicznej stała się głównym obszarem podejmowanych przez nas realizacji.

Wiemy jak to działa.
Wysoki poziom naszych usług to przede wszystkim efekt wiedzy i umiejętności naszego zespołu, składającego sie ze specjalistów sektora budowlanego.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz usług budowlanych, w tym prace instalacyjne (elektryczne, wod.-kan., went.-klim.), a także wyposażenie w postaci witryn, mebli, oświetlenia oraz reklamy.

REALIZACJE,
czyli przedmiot naszych działań

Tworzymy przestrzenie użyteczności publicznej, a naszymi klientami głównie są właściciele marek sieciowych. Nadal jednak podejmujemy się realizacji indywidualnych projektów mieszkalnych i innych inwestycji budowlanych. Zasięg naszych prac obejmuje teren całej Polski i obszar poza granicami kraju.

NADZÓR,
wykorzystaj cały potencjał naszego zespołu

Zapewniamy pełen nadzór techniczny kierowników branżowych (budowlany, wod.-kan., elektryczny) zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi danego obiektu. Nadzorujemy prace w stopniu, który pozwala uzyskać efekt zgodny z oczekiwaniami Inwestora i założeniami projektowymi.

KOORDYNACJA,
istotne wsparcie w realizacji inwestycji

Zapewniamy koordynację prac na każdym etapie realizacji inwestycji. Wiemy, jak ważne jest terminowe przekazanie gotowej inwestycji, dlatego priorytetem jest dla nas ścisła współpraca z klientem, firmami podwykonawczymi, biurem projektowym oraz dostawcami materiałów i wyposażenia wnętrz. Przygotowujemy pełną dokumentację powykonawczą zgodną z zasadami prawa budowlanego i uzupełnioną o wymagania określone przez inspektorów budowlanych danego obiektu.

PROJEKTOWANIE,
kreatywna odpowiedź na twoje potrzeby

Dzięki długoletniej współpracy z biurem architektonicznym możemy zaoferować obsługę klienta od A do Z. Owocem tej współpracy są zawsze interesujące i funkcjonalne realizacje. Gwarantujemy spójne i efektywne działanie w obrębie danego projektu.

adaptacja i WYKOŃCZENIA

Adaptacja pomieszczeń zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami klientów oraz biur architektonicznych to także przedmiot naszych usług. Zapewniamy również wsparcie w pracach wykończeniowych, remontach oraz w wyburzeniach.